top of page
Aylık Paket
₺ 1200

Bu Paket Kimler İçin Tasarlandı?

 

Fazla kilolarınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz?

Değişik diyetleri denemenize rağmen kalıcı çözüm bulamadınız mı?

Otoimmün, tiroid ve kronik hastalıklarından mı muzdaripsiniz?

Sürekli yorgun hissetmenize ve ağrılarınız olmasına rağmen net bir teşhis konulamadı mı?

Artık hayatınızı ve sağlığınızı pozitif yönde değiştirmek için gerekli değişiklikleri yapmaya hazır mısınız?

 

O halde bu paket sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

 

 

Paketin İçeriği

 

1 saatlik online görüntülü ön görüşme: Bu görüşme öncesinde dolduracağınız formda belirttiğiniz şikayetleriniz ve hedefleriniz üzerinde konuşarak içeriğinde size özel beslenme, egzersiz, detoks ve stres yönetimi unsurlarını içeren bir uygulama planı geliştireceğiz.

Bu planı Çin Tıbbı ve Fonksiyonel Beslenme prensipleri üzerinden ve yapınızı, medikal geçmişinizi, kişiliğinizi ve yaşam şartlarınızı dikkate alarak belirleyeceğiz. Yani tamamen size özel bir danışmanlık hizmeti vereceğiz.

 

Günlük destek: İhtiyaç duyduğunuzda bana online ulaşabileceksiniz. Bu beslenme, yaşam tarzı, egzersiz ya da stres yönetimi konularında olabilir. Hafta içi her gün, günde 20 dakikaya kadar size yakından destek ve motivasyon sağlayacağız.

 

Haftalık görüşmeler: Her hafta birlikte belirleyeceğimiz bir gün, 30 dakikalık online görüşmelerimiz olacak. Bu görüşmelerde uyguladığımız planı birlikte değerlendirecek, gerekli gördüğümüz noktalarda değişiklik yapacağız. 

 

Beslenme Desteği: Kişisel beslenme planınıza uygun yemek ve beslenme tarifleri ve tavsiyeleri ile size yakından destek olacağız. Yeni beslenme şeklinizin yoğun iş ve aile yaşamına adaptasyonunu sağlamak için ek bilgiler, tüyolar ve tavsiyeler vereceğiz.

 

Bitkisel Tedavi Desteği: Size özel belirlediğimiz beslenme protokollerinin yanısıra bazı bitkisel tedavi tavsiyelerinde bulunacağız. Bunlar sadece ek destek mahiyetinde olup detoks, stres ve uyku yönetimi yolculuğunuzda hayatınızı kolaylaştıracak ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmenize yardımcı olacak bitkisel çaylar, baharatlar ve bitkisel uçucu yağlardan oluşacak.

 

Yaşam Tarzı Desteği: Yaşam tarzınız olaylara ve ilişkilere olan tutumunuzu, stresli durumlara olan tepkinizi, aktif olma ve dinlenme dengenizi, kendinize ayırdığınız zamanı ve farkındalığınızı içerir. Paketimizin ilginç noktalarından biri de birlikte çalıştığımız psikologlar yardımıyla kişiliğinize uygun destek planı belirlememizdir. Bahsettiğimiz alanlarda ve kişiliğiniz göz önünde bulundurularak sağlıklı bir dengeyi oluşturabilmeniz ve bunu kalıcı hale getirebilmeniz için size yakından destek olacağız.

 

Vitamin, Mineral ve Omega Yağlarında İndirim: İhtiyaç duyduğunuz taktirde İngiltere ve Amerika patentli gıda takviyelerini piyasa fiyatlarından %20 indirimli olarak temin edebileceksiniz. 

4 Haftalık Paket Ücreti: ₺1200

8 Haftalık Paket Ücreti: ₺2200

bottom of page